Kredyty hipoteczne - Wrocław

Poznaj nas

 

W Bruder&Dyja wiemy, że najważniejsi są ludzie. To nasi doradcy bezpośrednio będą kontaktować się z Państwem i to dzięki ich zaangażowaniu Wasze sprawy zostaną załatwione dużo szybciej niż gdziekolwiek indziej. Właśnie dlatego prezentujemy sylwetki naszych doradców, żebyście wiedzieli kto będzie Państwu doradzał i zajmował się Państwa sprawami.


Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji:

Filip Bruder – absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studium podyplomowego Gospodarka Nieruchomościami na Politechnice Wrocławskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w działach sprzedaży firm reklamowych, IT oraz w firmach doradztwa finansowego. W 2010 roku podjął decyzję o zbudowaniu własnej spółki doradczej.

f.bruder@bdfinanse.pl; tel. 790 858 790

 

Bartosz Dyja – absolwent indywidualnego programu studiów Politechniki Wrocławskiej oraz University of Hertfordshire, inżynier. Doświadczony menedżer, prowadził  i zarządzał firmami w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Od lat zainteresowany finansami wraz z Filipem Bruderem postanowił założyć własną firmę doradczą.

b.dyja@bdfinanse.pl; tel. 790 852 790


Michał Korynek - absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a także studiów podyplomowych Instytutu Politologii tej uczelni. Doświadczenie zdobywał pracując w korporacjach międzynarodowych, zarządzając nieruchomościami komercyjnymi, a także w lokalnych firmach. Zajmował się także zarządzaniem projektami w agencji reklamowej.

m.korynek@bdfinanse.pl; tel. 501 509 847Strona główna do góry
Kredyty hipoteczne we Wrocławiu